Hakkımızda

Laboratuvar Sistemleri alanında Türkiye'nin önde gelen markalarından biri olan LABORTY, bir BEŞERLER A.Ş. markasıdır. Kurulduğu günden bu yana Laboratuvar Sistemleri ve Mobilyaları alanında faaliyetlerine devam etmektedir.

Ürün gamında Laboratuvar Tezgahları, Çeker Ocaklar, Kimyasal Malzeme Dolapları, Gaz ve Su Fittingeri, Laboratuvar Aksesuarları bulunan LABORTY, Kaliteli ve Müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde sektörünün lider firmaları arasındaki yerini kısa sürede almıştır. LABORTY Markası ile, sadece yurtiçindeki kurumlara ürün ve hizmet vermekle kalmamış, Avrupa' dan Asya' ya, Afrika' dan Amerika' ya kadar geniş bir coğrafyada üst düzey projeler üstlenerek ihracat yolu ile ülkemize katma değer sağlamıştır. "Bilimin izindeyiz" sloganıyla yola çıkan firmamız Türkiye' de ve Dünya' da birçok önemli kurum ve kuruluşun projelerini başarı ve gururla gerçekleştirmiştir.

Müşterilerimize geniş ürün yelpazemizle alternatifler sunarak güçlü bir çözüm ortağı olmak ana hedefimizdir. LABORTY Markası olarak, Laboratuvar alanlarınızın verimliliğini arttıracak konfor çözümlerini, ergonomik, fonksiyonel, teknolojik ve çevreci ürünlerimizle destekliyor, çalışma alanlarınızın enerjisine katkı sağlıyoruz.

Sürdürülebilirliğin büyük önem kazandığı günümüzde, ürünlerimizde ve üretimimizde çevreci felsefe ile hareket ediyor, ISO 14001:2004 sertifikamızla insana ve çevreye vermiş olduğumuz önemi pekiştiriyoruz.